fbpx
5

Przygotuj się finansowo, zanim podejmiesz decyzję o odejściu z niechcianej relacji.

Możesz zbudować swoją niezależność finansową, będąc w trudnej relacji.

– Jesteś osobą, która chce odejść od partnera lub w trakcie rozwodu.
 

– Jesteś uzależniona/y finansowo od partnera/partnerki.

– Potrzebujesz mojego wsparcia w procesie odchodzenia z niechcianej relacji, a nie możesz skorzystać ze względów finansowych.

– Partner odchodzi zabierając wszystko lub ograniczając dostęp do środków finansowych,

– Partner „wydziela” pieniądze i rozlicza z każdej złotówki wydanej w sklepie,

– Partner uniemożliwia zarabianie pieniędzy lub zawłaszcza te zarobione,

Musisz „kombinować”, aby mieć pieniądze na własne potrzeby.

 
 

Być może jest to pierwszy raz, gdy poczułeś/poczułaś, że musisz podjąć realne kroki, aby zaopiekować się sobą i swoimi finansami, wyjść z niechcianej relacji i zacząć żyć?

Umów się na rozmowę, podczas której pokażę ci, jak dzięki zmianie jednego kluczowego elementu w swojej postawie zadbasz o swoją przyszłość.

Każdy boryka się z inną trudnością, którą należy zająć się indywidualnie. Jest ona zazwyczaj tak głęboko schowana, że jedynie doświadczony przewodnik dobierze odpowiedni klucz do właściwych drzwi i przeprowadzi cię przez próg do rozwiązania.

 

Kim jest Katarzyna?

Znasz z pewnością takie osoby, które trwają w związkach/relacjach, pomimo, że te niszczą im życie. Uzależnione finansowo, mentalnie i fizycznie od partnera. Żyjące w „złotej klatce” i nieszczęśliwe. Wielokrotnie próbowały odejść, ale zabrakło stanowczej decyzji i kogoś kto powie „możesz”.
Pomagam właśnie takim osobom, odzyskać wolność, niezależność i odwagę.
Asystuję im w tworzeniu nowej wersji siebie, w której są spokojni, żyją na własnych warunkach, stawiają siebie na pierwszym miejscu, mają przestrzeń wyłącznie dla siebie, postępują według zasad zdrowego egoizmu. Dzięki czemu są gotowi wziąć odpowiedzialność za własne życie. Gotowi na stworzenie nowego, satysfakcjonującego związku.
Jestem Coachem Kryzysowym. Stworzyłam transformujący program „Sztuka skutecznego wychodzenia z niechcianej relacji” oraz „Akademię Partnerstwa dla Spokoju. Poznaj Siebie”. Jestem propagatorką idei znajdowania rozwiązań w każdej trudnej sytuacji pod hasłem „odczarować kryzys”.
Współpracuję z osobami prywatnymi, firmami i fundacjami w zakresie wsparcia w kryzysie spowodowanym rozwodem, chorobą, śmiercią bliskiej osoby, utratą pracy, przemijaniem.

Ta strona używa ciasteczek. Proszę zaakceptuj, jeżeli chcesz dalej przeglądać stronę. Więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie, ma na celu zapewnienie najlepszej możliwej jakości przeglądania. Jeśli nadal chcesz w pełni korzystać z tej witryny zaakcpetuj pliki cookie klikając „Akceptuj”. W ten sposób wyrażasz na to zgodę.

Zamknij