O mnie

Poniżej znajdziesz dwie wersje mojej historii, która jest efektem poszukiwań samej siebie. 

Jedna, krótka i zwięzła. Druga opowiada o drodze, która doprowadziła mnie do obecnego miejsca.

Krótko i na temat

Nazywam się Katarzyna Dolak-Mazurek. Od 2012 roku uczę ludzi niemożliwego – zrozumienia miłości, aby ostatecznie umieć kochać siebie i innych.

Jestem przekonana, że każdy człowiek ma szansę na sukces w miłości, a tym samym na sukces w innych dziedzinach życia. A oprócz wiary, oferuję konkretny, sprawdzony przepis na zbudowanie miłości do siebie i zachowanie jej na zawsze. Jego głównymi  składnikami są wiara w siebie, odpowiednia wiedza i działanie.

Moje kompetencje

Dyplomowany Life Coach.

Akredytowany przez Noble Manhattan Coaching (NMC) oraz Internatinal Instytute of Coaching & Mentoring (IIC&M).

Certyfikowany Coach Kryzysowy i Certyfikowany Coach Kryzysowy w Biznesie.

Akredytowany przez Polskie Towarzystwo Coachingu Kryzysowego.

Dyplomowany trener oraz pedagog.

Akredytowany przez Polskie Towarzystwo Coachingu Kryzysowego.

Moje poszukiwania

Odkąd pamiętam, czułam,  że mam do zrobienia w życiu coś więcej. Zagadką tylko było to „co”.

Nawet jak byłam młodą, mało doświadczoną osobą, ludzie opowiadali mi swoje historie i oczekiwali ode mnie odpowiedzi na pytania o życiu! Wtedy mówiłam jak umiałam, jednakże czułam, że chcę wiedzieć więcej, żeby tym ludziom sensownie radzić!

Zanim dowiedziałam się, że ktoś wymyślił coaching, pracowałam w banku. Na tzw. wygodnej posadzie. Jednak bardziej pociągały mnie rozmowy z klientami, niż systemy, regulaminy i procedury. Pamiętam, jak pewnego dnia, zostałam oddelegowana do obsługi telefonicznej.
I zadzwonił człowiek, który powiedział że popełni samobójstwo, bo podobno nie powiedziano mu jaki będzie koszt kredytu. Rozmawiałam z nim dobrą godzinę, po której klient stwierdził, że jednak nic sobie nie zrobi i chce dogadać się z windykacją co do spłaty. Uff.

Jednakże wtedy nie docierało jeszcze do mnie, że moje miejsce jest w innym świecie, niż bank i procedury.

Miłosne prawo jazdy

 

To książka skierowana do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z miłością, ale także takich, które już są w związku, ale nie wszystko w nim układa się tak jak trzeba. Jest także ważna dla tych, którzy zaczynają wszystko od początku.

Jest podręcznikiem, po którego przeczytaniu, będziesz wiedzieć czym jest miłość i będziesz potrafił dbać o swój związek, jak dobry ogrodnik o kwiaty w ogródku.

Ta strona używa ciasteczek. Proszę zaakceptuj, jeżeli chcesz dalej przeglądać stronę. Więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie, ma na celu zapewnienie najlepszej możliwej jakości przeglądania. Jeśli nadal chcesz w pełni korzystać z tej witryny zaakcpetuj pliki cookie klikając „Akceptuj”. W ten sposób wyrażasz na to zgodę.

Zamknij