fbpx
5

Tworzę tutaj dla ciebie przestrzeń do budowania swojego bogactwa wewnętrznego, gdzie nauczysz się swoich emocji, poznasz czym jest szacunek dla siebie i innych, nauczysz się nie zaśmiecać swojej głowy i otworzyć się na miłość do siebie.

Zanim umówisz się ze mną na rozmowę, przeczytaj to:

Jest ci źle w związku/relacji. Chcesz ją naprawić ale druga strona uważa, że wszystko jest w porządku i nie ma co naprawiać.

Chcesz odejść ze związku, a partner/partnerka uważa, że przesadzasz. Przecież jest dobrze, inni mają gorzej i są razem.

To są sytuacje, z jakimi pracuję na sesjach.

Być może jesteś osobą, która definitywnie chce odejść, a jednak po sesjach zdecydujesz, że warto dać sobie szansę i naprawić związek.

Być może zależy ci bardzo, aby poprawić relację, ale w trakcie pracy na sesjach zdecydujesz o odejściu.

Każda historia związku/relacji jest inna, natomiast łączy je jedno. Twój sposób myślenia o sobie i to kim jesteś w relacji.

Praca na sesjach, to praca nad Twoim mindsetem. Odbywa się na trzech poziomach:

Stan tu i teraz – twoje zachowania i nawyki,

Stan ducha – określenie twojego miejsca w systemie rodzinnym, partnerskim, relacyjnym,

Stan transformacji – przeformułowanie programów dotyczących relacji i związków, jakie masz zapisane w podświadomości na takie, które będą ci służyły.

W trakcie pracy w programie „Sztuka świadomego wychodzenia z niechcianej relacji”, stworzysz wersję siebie, która świadomie podejmuje decyzje czy nadal chce być w obecnej relacji/związku, czy odchodzi i układa swoje życie na nowo.

Aby wszystko było jasne. Ja nie podejmę za ciebie, żadnej decyzji.

Natomiast w programie, tworzę dla ciebie przestrzeń do budowania swojego bogactwa wewnętrznego, gdzie nauczysz się swoich emocji, poznasz czym jest szacunek dla siebie i innych, nauczysz się nie zaśmiecać swojej głowy i otworzyć się na miłość do siebie.

Jak wygląda praca w programie?

Pierwszym krokiem jest „rozbrojenie tykającej w tobie bomby”, czyli pozbędziesz się napięcia i natłoku myśli. Tutaj ty opowiadasz o sobie. Być może to będzie dla ciebie jedyna okazja, aby być egoistą i nie być ocenionym.

Drugi krok jest specyficznym przeglądem twojego drzewa genealogicznego. Koniecznym aby sprawdzić jakie i czyje ciężary niesiesz. Dowiesz się kim jesteś w związku, kim jesteś w swoim życiu i skąd to wszystko masz.

Trzeci krok, to praca trwale zmieniająca twoje postrzeganie siebie w relacjach/związkach. Tutaj do pracy zaproszę twoją podświadomość, którą nauczysz jak nie być już zagubionym dzieckiem, a dorosłą i świadomą osobą.

Jak długo trwa praca?

Wszystko zależy od ciebie. Ty chcesz wyjść z niechcianej relacji i chcesz zacząć żyć.

Potrzebujesz 8 sesji, które trwają 1,5 h. Spotykamy się co dwa tygodnie. Najwięcej jednak dzieje się w Twojej transformacji, między sesjami. Otrzymujesz zadania do wykonania.

„Miarą prawdy, jest efekt”

Dlaczego miałabyś/miałbyś zaufać komuś kogo widzisz pierwszy raz w życiu? Po pierwsze nie ufaj, tylko sprawdź. W moim przekonaniu jedynie doświadczając i sprawdzając metodę, możesz mieć efekt.

Rozmowa do niczego nie zobowiązuje – jest bezpłatna. Dlaczego?

Ponieważ wiem, że po indywidualnym przeanalizowaniu sytuacji i wskazaniu konkretnych rozwiązań, większość osób z którymi rozmawiam zostaje moimi klientami.

 

Kim jest Katarzyna?

Znasz z pewnością takie osoby, które trwają w związkach/relacjach, pomimo, że te niszczą im życie. Uzależnione finansowo, mentalnie i fizycznie od partnera. Żyjące w „złotej klatce” i nieszczęśliwe. Wielokrotnie próbowały odejść, ale zabrakło stanowczej decyzji i kogoś kto powie „możesz”.

Pomagam właśnie takim osobom, odzyskać wolność, niezależność i odwagę.

Asystuję im w tworzeniu nowej wersji siebie, w której są spokojni, żyją na własnych warunkach, stawiają siebie na pierwszym miejscu, mają przestrzeń wyłącznie dla siebie, postępują według zasad zdrowego egoizmu. Dzięki czemu są gotowi wziąć odpowiedzialność za własne życie. Gotowi na stworzenie nowego, satysfakcjonującego związku.

Stworzyłam transformujący program „Sztuka świadomego wychodzenia z niechcianej relacji”. Jestem propagatorką idei znajdowania rozwiązań w każdej trudnej sytuacji pod hasłem „odczarować kryzys”.

Współpracuję z osobami prywatnymi, firmami i fundacjami w zakresie wsparcia w kryzysie spowodowanym rozwodem, chorobą, śmiercią bliskiej osoby, utratą pracy, przemijaniem.

Coach Kryzysowy, Psychotraumatolog w trakcie szkolenia, Trener. Absolwentka Akademii Coachingu i Akademii Trenera Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Dyplomowany Coach Kryzysowy i Mentor Finansowy, akredytowany przez Polskie Towarzystwo Coachingu Kryzysowego. Dyplomowany Life Coach. Akredytowany przez Noble Manhattan Coaching  (NMC) oraz Internatinal Instytute of Coaching & Mentoring (IIC&M). Access Bars Practitioner w: Access Consciousness.

Ta strona używa ciasteczek. Proszę zaakceptuj, jeżeli chcesz dalej przeglądać stronę. Więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie, ma na celu zapewnienie najlepszej możliwej jakości przeglądania. Jeśli nadal chcesz w pełni korzystać z tej witryny zaakcpetuj pliki cookie klikając „Akceptuj”. W ten sposób wyrażasz na to zgodę.

Zamknij