fbpx
5

Pomagam właśnie takim osobom jak Ty stworzyć nową wersję siebie –
taką, która ma wpływ na własne życie i sama o sobie decyduje.

Dlaczego chcesz odejść?

Zostałeś/łaś zdradzony/a

Praca lub mamusia jest na pierwszym miejscu. 

– Okazało się, że jesteś z osobą z zaburzeniem psychicznym.

Jesteś w związku z osobą uzależnioną. I teraz sam/a potrzebujesz wsparcia.

– Partner stale się obraża. Nie odzywa po kilka tygodni. Ignoruje cię, gdy szukasz porozumienia.

– Chcesz czasu dla siebie, a jesteś nazywana/y egoistką/egoistą.

– Masz dość przemocy w białych rękawiczkach.

– Jesteś uzależniony/uzależniona finansowo lub musisz rozliczać się z każdej złotówki.

 

To wszystko trwa długie lata. 

Widzę Cię jak się wahasz. Chcesz przejść przez ten próg do spokojnego życia, ale się boisz i nie wiesz czy dasz radę.

Ja jestem po to, żeby cię usłyszeć.

Nie musisz być w tym wszystkim sam/a.

 

Pokażę ci, jak dzięki zmianie jednego kluczowego elementu w swojej postawie, uwolnisz się niechcianej relacji i zaczniesz żyć w zgodzie ze sobą. 

 

Kim jest Katarzyna?

Znasz z pewnością takie osoby, które trwają w związkach/relacjach, pomimo, że te niszczą im życie. Uzależnione finansowo, mentalnie i fizycznie od partnera. Żyjące w „złotej klatce” i nieszczęśliwe. Wielokrotnie próbowały odejść, ale zabrakło stanowczej decyzji i kogoś kto powie „możesz”.

Pomagam właśnie takim osobom, odzyskać wolność, niezależność i odwagę.

Asystuję im w tworzeniu nowej wersji siebie, w której są spokojni, żyją na własnych warunkach, stawiają siebie na pierwszym miejscu, mają przestrzeń wyłącznie dla siebie, postępują według zasad zdrowego egoizmu. Dzięki czemu są gotowi wziąć odpowiedzialność za własne życie. Gotowi na stworzenie nowego, satysfakcjonującego związku.

Stworzyłam transformujący program „Sztuka świadomego wychodzenia z niechcianej relacji”. Jestem propagatorką idei znajdowania rozwiązań w każdej trudnej sytuacji pod hasłem „odczarować kryzys”.

Współpracuję z osobami prywatnymi, firmami i fundacjami w zakresie wsparcia w kryzysie spowodowanym rozwodem, chorobą, śmiercią bliskiej osoby, utratą pracy, przemijaniem.

Coach Kryzysowy, Psychotraumatolog w trakcie szkolenia, Trener. Absolwentka Akademii Coachingu i Akademii Trenera Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Dyplomowany Coach Kryzysowy i Mentor Finansowy, akredytowany przez Polskie Towarzystwo Coachingu Kryzysowego. Dyplomowany Life Coach. Akredytowany przez Noble Manhattan Coaching  (NMC) oraz Internatinal Instytute of Coaching & Mentoring (IIC&M). Access Bars Practitioner w: Access Consciousness.

Ta strona używa ciasteczek. Proszę zaakceptuj, jeżeli chcesz dalej przeglądać stronę. Więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie, ma na celu zapewnienie najlepszej możliwej jakości przeglądania. Jeśli nadal chcesz w pełni korzystać z tej witryny zaakcpetuj pliki cookie klikając „Akceptuj”. W ten sposób wyrażasz na to zgodę.

Zamknij