fbpx

Miłosne prawo jazdy

O książce

Książka ta powstała z prostej potrzeby miłości. Na początku swojej kariery zawodowej, pomagałam kobietom w radzeniu sobie z trudnościami w biznesie. Jak się okazało, nie miały one problemu z wiedzą, umiejętnościami i kompetencjami w dziedzinach, którymi się zajmowały. Miały problem w biznesie, bo ich życie uczuciowe było w rozsypce.  Dopiero poukładanie spraw w związku i znalezienie miłości, pozwoliło im „ruszyć z miejsca”. Cieszyć się życiem i szczęściem we dwoje.

Moja książka skierowana jest do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z miłością, ale także takich, które już są w związku, ale nie wszystko w nim układa się tak jak trzeba. Jest także ważna dla tych, którzy zaczynają wszystko od początku.

Jest podręcznikiem, po którego przeczytaniu, będziesz wiedzieć czym jest miłość i będziesz potrafił dbać o swój związek, jak dobry ogrodnik o kwiaty w ogródku.

Jest podręcznikiem, zawierającym uniwersalne ćwiczenia i narzędzia, które pomagają w układaniu zarówno swojego życia uczuciowego jak i zawodowego.

Jest idealna dla tych co mają ochotę zaprzątać sobie głowę podobnymi sprawami.

W książce, zawarłam historie moich rozmówców. O tym jak sobie poradzili w związkach. Opowiadam o naszej ludzkiej naturze, która lubi płatać figle i utrudnia życie w relacjach. A co najważniejsze, daję konkretne przepisy, które pomagają poradzić sobie z „niesfornością” układów miłosnych.

Jest to książka, którą czyta się kilka razy i robi notatki. Za każdym razem, znajdując coś nowego tak jak za nieznanym zakrętem drogi.   Efektem takiej lektury jest zdobycie własnego prawa jazdy na miłość.  Będziesz wtedy potrafił prowadzić swój związek gładko i przyjemnie. Swój biznes będziesz prowadzić z lekkością i owocnie. Będziesz przygotowany do dziur na drodze i do ostrych zakrętów. Poradzisz sobie z awariami i brakiem paliwa. Wszystko to w pięknych okolicznościach.

Ludzie są przekonani, że wiedzą o miłości bardzo dużo. To prawda, ale, co mnie najbardziej dziwi nie stosują tej wiedzy.

W mojej książce dzielę się swoim doświadczeniem zawodowym oraz podaję  konkretne rozwiązania. Niektóre możesz już znać, niektóre będą zaskoczeniem, a jeszcze inne, zadziwią cię, odmiennym podejściem. „Rozgość się” w mojej książce. Wybieraj i przebieraj do woli. W końcu zbudowanie ciekawego związku to poukładanie wielu elementów tak, aby do siebie pasowały.

Nauczenie się czym jest miłość do siebie, to najlepsza praca w Twoim życiu. Oznacza naprawienie tego, co się porwało, naoliwienie tego, co skrzypi. Czasem ostateczne wyrzucenie starych, niedziałających elementów i zastąpienie ich sprawnymi. Wszystko po to, aby mieć dobry sprzęt do wygodnej jazdy i się nią cieszyć, a nie zajmować łataniem dziur.

Spis treści

Książka składa się z trzech części.

A Ty jesteś w swoim określonym momencie życia. Niektóre sprawy masz za sobą, niektórych jeszcze nie doświadczyłeś lub nie doświadczysz, a jeszcze inne dopiero czekają, aż je odkryjesz.

Zachęcam Cię do zapoznania się ze wszystkimi tematami, nawet jeśli uważasz, że już jesteś weteranem w jakimś z nich, bo nigdy nie wiadomo na co trafisz za zakrętem.

Potraktuj tę książkę jak podręcznik, do którego wraca się w przypadku wątpliwości lub potwierdzenia swoich racji.

O czym piszę w mojej książce

 

Pierwsza część zabierze Cię tam, gdzie jest trudno, tam gdzie wiele osób było, a nawet zostało. Dowiesz się dlaczego ludzie się rozstają i dlaczego tak ważna jest żałoba po rozstaniu.

W drugiej części, znajdziesz odpowiedź na zagadkę wszech czasów. Jak stworzyć dobry i szczęśliwy związek. Nauczysz się też, jak go pielęgnować, aby dawał ci radość i szczęście.

Trzecia część opowiada o tym, jak pokochać siebie i od czego zacząć swoją podróż do znalezienia miłości.

Ta strona używa ciasteczek. Proszę zaakceptuj, jeżeli chcesz dalej przeglądać stronę. Więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie, ma na celu zapewnienie najlepszej możliwej jakości przeglądania. Jeśli nadal chcesz w pełni korzystać z tej witryny zaakcpetuj pliki cookie klikając „Akceptuj”. W ten sposób wyrażasz na to zgodę.

Zamknij