fbpx

Współpraca

Współpraca

Możliwość zarabiania

 

Wiesz już, że pomagam osobom, które chcą wyjść z niechcianej relacji. Nie tylko tej romantycznej.

Trudne relacje są wynikiem uwikłania w zależności mentalne, fizyczne i finansowe. I dlatego są osoby, które trwają w nich pomimo, że te niszczą im życie.

Z powodu tych uwikłań, brakuje środków, a tym samym odwagi, aby przerwać lub chociaż zmienić tę sytuację.

Szukałam rozwiązania dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na pracę nad swoją mentalnością, na pracę ze specjalistą, bo są zależne finansowo od partnera/partnerki.

Zatem to rozwiązanie jest dla ciebie:

Jeśli żyjesz w „złotej klatce”, bo niby masz wszystko, a tak naprawdę o niczym nie decydujesz.

Jeśli potrzebujesz wziąć odpowiedzialność za swoje życie, to jest najlepszy moment.

Jeśli chcesz być wolny/a od uwikłania, od zależności.

Jeśli chcesz odzyskać wolność, niezależność i odwagę.

Zatem proponuję Ci pomoc w założeniu konta oszczędnościowego, na którym zgromadzisz złoto i srebro.
Tutaj masz dwie opcje. Możesz odkładać na inwestycje już niewielkie kwoty, za które kupisz złoto, a sprzedając je w dowolnym momencie, zarabiasz.

Lub jeśli jesteś otwarty/a na prowadzenie swojego biznesu – to zapraszam do mojego zespołu. Ta oferta jest kierowana tylko do osób zdeterminowanych, cierpliwych, odważnych, gotowych na sukces i chętnych do nauki nowych rzeczy.

W pakiecie otrzymujesz wsparcie Twojego mindsetu, bo odpowiednie myślenie na temat pieniędzy, to klucz do sukcesu i niezależności od partnera!
Jeśli czujesz, że to coś dla Ciebie napisz do mnie: kontakt@katarzynadolakmazurek.pl

Propozycja jest również dla osób, które mają świetnie związki i zwyczajnie chcą inwestować swoje środki finansowe.

Katarzyna Dolak-Mazurek Coach Kryzysowy, Mentor Coach Finansowy, Psychotraumatolog w trakcie szkolenia, Trener. Absolwentka Akademii Coachingu i Akademii Trenera Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Dyplomowany Coach Kryzysowy i Mentor Finansowy, akredytowany przez Polskie Towarzystwo Coachingu Kryzysowego. Dyplomowany Life Coach. Akredytowany przez Noble Manhattan Coaching (NMC) oraz Internatinal Instytute of Coaching & Mentoring (IIC&M). Access Bars Practitioner w: Access Consciousness.

Ta strona używa ciasteczek. Proszę zaakceptuj, jeżeli chcesz dalej przeglądać stronę. Więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie, ma na celu zapewnienie najlepszej możliwej jakości przeglądania. Jeśli nadal chcesz w pełni korzystać z tej witryny zaakcpetuj pliki cookie klikając „Akceptuj”. W ten sposób wyrażasz na to zgodę.

Zamknij